Wieczór panieński


Nasze pomysły

Wieczór Panieński jak i Kawalerski to nieodłączny element planowania ślubu. W przeciwieństwie do większości innych etapów ten ma za zadanie zrelaksować przyszłą Pannę lub Pana Młodego tuż przed najważniejszym dniem.

W zwyczaju jest, żeby to świadkowie przygotowali całą imprezę – przyszli małżonkowie mogą dać jedynie listę osób, które chcieliby mieć przy sobie tego szalonego wieczora.

Najważniejszymi punktami na wieczorze panieńskim pozostanie picie, tańce, tort i prezenty. Ale jeśli chcemy to jakoś wzbogacić i nadać temu temat przewodni? Świetnie! Dzięki takiemu motywowi można łatwiej się wczuć w imprezę, a dodatkowo ciekawie przebrać:)

Tylko jaki? To pytanie może spędzać sen z powiek każdej świadkowej. Sposób na odpowiedź jest prosty.

  1. Załóż trzy najważniejsze rzeczy:
    Przyszła Panna Młoda ma się czuć komfortowo.
  2. Temat musi być wszechstronny – to pomoże przy doborze przebrań jak i wymyśleniu atrakcji.
  3. Macie wszystkie dobrze się bawić a uśmiech ma nie schodzić z waszych ust od pierwszej minuty wieczoru do ostatnich chwil!

Jesteś świadkową?

Pomyśl: czym interesuje się Przyszła Panna Młoda, co lubi a czego na pewno unikać. To nie jest trudne, bo z każdej pasji lub zainteresowania można zrobić motyw przewodni.
Kocha konie? to nie idźcie na kluby tylko pojeździe do stadniny i tam na kocyku popijajcie szampana z truskawkami!
Jest miastowa i dobra zabawa po klubach to dla niej codzienność? Możecie się przebrać całe w cekiny i wyjść na miasto – im więcej klubów tym lepiej, a zabaw i zadań przy takiej konwencji jest, co niemiara!
Bardzo popularne są motywy hawajskie, lat 50., Moulin Rouge, czy z ulubionego filmu Przyszłej Panny Młodej. Najważniejsze jest to, żeby wpasować się w gusta najważniejszej osoby tego wieczoru i mieć możliwość takiej zabawy, jaką Ona najbardziej lubi. Pamiętaj! Najważniejsze przy planowaniu najlepszego wieczoru panieńskiego są te trzy punkty!
Notatnik Panny Młodej jest wręcz stworzony do tego, aby wszelkie pomysły, marzenia i oczekiwania zostały do niego złożone, więc jeżeli jesteś świadkową, to zobacz do Notatnika twojej przyjaciółki i sama sprawdź, co tak na prawdę chce podczas wieczoru panieńskiego!

Ach i jeszcze jedno – Powodzenia i bawcie się świetnie!