Pomysły na oświadczyny dla 4 typów facetów


Wszystko, co powinien wiedzieć On :)

Jak wybrać obrączki?


Mini poradnik

Zaręczyny to bardzo ważna chwila – dzięki niej para zakochanych jest sobie bliższa niż wcześniej szczególnie, gdy szykują swój ślub. Jednak przed tym sakramentalnym „tak” musi paść taka sama odpowiedź na inne pytanie: ” Czy wyjdziesz za mnie?”.

Co zrobić, jeżeli kobiety są nieobliczalne i każdej podoba się coś innego? Drodzy partnerzy, chcecie się postarać? Odszukajcie to, kim naprawdę jesteście! Wasze drugie połówki właśnie, dlatego Was kochają, więc jeżeli postawicie na swoje naturalne otoczenie i będziecie sobą, macie pewność tylko na jedną odpowiedź: TAK!
Każdy z nas jest inny, tutaj pokażę cztery typy i przykładowe pomysły na zaręczyny odpowiadające Waszemu temperamentowi:

 1. Romantyk
  Patrzysz się na nią godzinami i wyobrażasz jak leżycie na trawie oglądając gwiazdy? Całujesz niespodziewanie, robisz miłe niespodzianki? Lubisz długie spacery i rozmowy o życiu? To niektóre ze znaków tego, że jesteś romantykiem. Jeśli tak jest i czujesz się swobodnie w takiej konwencji, radzę pozostać przy hollywoodzkich standardach. Kolacja przy pięknie nakrytym stole ze świecami dookoła, spokojna muzyka w tle a Ty w garniturze z bukietem róż w ręce. Nie planuj nic więcej, ważne żeby wszystkie słowa wypływały z Twojego serca, ponieważ dzięki temu nastrój się dopełni a Twoja wybranka będzie oczarowana.
 2. Wariat
  Jesteś odważny i trochę lekkomyślny? Porywają cię emocje i kochasz wszystko, co jest niemożliwe? Lubisz ryzyko? Jesteś wariat! Dla Ciebie jest tylko jedna rada: zaskocz ją czymś szalonym. Zamiast reklam w kinie zafunduj jej swój filmik, wykup billboard lub przyjedź limuzyną odebrać ją z pracy! Zaprowadź swoją ukochaną w najmniej oczekiwane miejsce i powiedz po prostu, że za nią szalejesz. Z pewnością przeżyjecie w dzień zaręczyn ekscytację, szczęście i poczujecie, że możecie wszystko:)
 3. Tradycjonalista
  Szanujesz rodzinę i stawiasz ją ponad wszystko? Pielęgnujesz tradycje i nie w głowie ci jakieś ekscesy? Dlaczego zmieniać to w jeden z najważniejszych momentach w życiu?! Pozwól cieszyć się szczęściem wszystkich swoich i jej najbliższych. Całą „instrukcję” zasad dostaniesz w książkach savoir vivre lub z opowieści dziadków. Istotne jest to, że atmosfera powinna być podniosła a cała ceremonia oficjalna. Poczekasz najpierw na błogosławieństwo Jej rodziców i słowa od swoich własnych, aby w końcu dowiedzieć się, jaka jest jej odpowiedź. Tym samym dajesz znak, że będziesz dobrym mężem i ojcem oraz zaskarbiasz sobie szacunek w familii przyszłej panny młodej.
 4. Praktyczny
  Nie znosisz wydawać pieniędzy na niepotrzebne rzeczy? Wszystko, co robisz jest przemyślane i ma swoją funkcję? Praktyczność jest Twoją naturą! Pierścionek jest bardzo istotny: oprócz pięknego wyglądu na ręce twojej wybranki daje szybki i prosty komunikat dla rodziny i znajomych – jesteście zaręczeni! Ale zanim to nastąpi należy zająć się tym, aby odpowiedź była pozytywna. Chciałbyś, żeby moment oświadczyn był w Twoim stylu, ale dla Niej? Do pierścionka zakup Notatnik Panny Młodej, który ułatwi organizowanie ślubu. To nie jest niepotrzebny prezent jak bukiet kwiatów, które zwiędną po tygodniu albo pudełko czekoladek, które starczą na jeden wieczór! Notatnik Panny Młodej jest idealnym gadżetem w trakcie planowania tego wielkiego dnia a na dodatek idealnie oddaje twoje upodobania do rzeczy praktycznych!